GABLOTY REKLAMOWE

Aluminiowe gabloty reklamowe, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, gabloty kinowe, muzealne, PKP, PKS, gabloty ekspozycyjne, witryny, gabloty prasowe, tablice informacyjne, pylony.    Projektant i producent, ponad 25 lat doświadczenie, szereg realizacji oraz certyfikatów.    Filharmonia Narodowa w Warszawie, Opera Śląska w Bytomiu, Multikino, Lotnisko w Łodzi to tylko wybrani z setek klientów naszej firmy.    Polecamy Państwu Pylony informacyjne Budotechniki przy zabytkowej Galerii Sztuki Współczesnej Elektrownia w Czeladzi (Szlak Zabytków Techniki)    Dla dużych gmin polecamy rozbudowane systemy informacji miejskiej / kulturalnej składające się z gablot w modelu GALA SD Realizacje: Rybnik, Wrocław.    Projektujemy oraz realizujemy kompleksowo profesjonalne Systemy Informacji Miejskiej.

Biuro projektów

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Biuro projektów BUDOTECHNIKA sp. z o.o

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w projektowaniu różnego typu mebli miejskich. Nasze biuro to szereg doświadczonych pracowników i prawdziwych specjalistów w swojej branży. W chwili obecnej oprócz gablot aluminiowych naszego autorstwa projektujemy i specjalizujemy się również w następujących produktach:

biuro projektów 2

biuro projektów 3

– wiaty przystankowe,

– wiaty innych typów,

– targowiska miejskie i gminne,

– Automatyczne Toalety Publiczne,

– pawilony handlowe, kioski, portiernie, stróżówki,

– punkty socjalne, informacyjne, sprzedaży biletów,

Nasze projekty można aktualnie obejrzeć na stałej wystawie znajdującej się na terenie zakładu Budotechniki, gdzie można je dotknąć, zapoznać się z technologią budowy jak również zapytać naszych specjalistów o wszystkie sprawy oraz elementy, które Państwa interesują. Przed przyjazdem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 

Serwisy tematyczne naszych produktów: SIM 4

Strona firmowa:

http://www.budotechnika.com.pl

serwis tematyczny wiat przystankowych:

http://www.wiatybudotechnika.com.pl

serwis tematyczny toalet publicznych:

http://www.toaletybudotechnika.com.pl

serwis tematyczny kiosków, pawilonów oraz targowisk:

http://www.pawilonybudotechnika.com.pl