GABLOTY REKLAMOWE

Aluminiowe gabloty reklamowe, gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe, gabloty kinowe, muzealne, PKP, PKS, gabloty ekspozycyjne, witryny, gabloty prasowe, tablice informacyjne, pylony.    Projektant i producent, ponad 25 lat doświadczenie, szereg realizacji oraz certyfikatów.    Filharmonia Narodowa w Warszawie, Opera Śląska w Bytomiu, Multikino, Lotnisko w Łodzi to tylko wybrani z setek klientów naszej firmy.    Polecamy Państwu Pylony informacyjne Budotechniki przy zabytkowej Galerii Sztuki Współczesnej Elektrownia w Czeladzi (Szlak Zabytków Techniki)    Dla dużych gmin polecamy rozbudowane systemy informacji miejskiej / kulturalnej składające się z gablot w modelu GALA SD Realizacje: Rybnik, Wrocław.    Projektujemy oraz realizujemy kompleksowo profesjonalne Systemy Informacji Miejskiej.

Reklamowe

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Gabloty reklamowe

Podświetlane, aluminiowe gabloty reklamowe (ang. City Light Poster – CLP), to jeden z najefektowniejszych i najskuteczniejszych nośników treści reklamowych i informacyjnych. CLP o formacie 120x180cm spotykamy najczęściej w wiatach przystankowych, na kioskach handlowych lub jako wolnostojące gabloty.

 

Polecamy!

W zależności od zapotrzebowania gabloty reklamowe mogą występować zarówno w formie: naściennej, wolnostojącej jak również ekspozycyjnej. W szczególności polecamy Państwu gabloty w modelach: Gala SKy, Luna OG, Delfin SD, Delfinek MV, Pylonik MV.